Microsoft'un son bombası işte bu site olacak!

BURAK

Active member
Microsoft bu sıralar yeni ve geliştirme aşamasında olan teknolojileri paylaşacağı yeni bir web sitesi hazırlamakla meşgul.

"Hakkında" sayfasında verilen bilgilere göre site "Microsoft'un yeni ve ufukta görünen teknolojiler hakkındaki yazıların bulunduğu bir ana sayfa" olacak. Ana sayfada şimdilik sadece "Yakında açılıyoruz" uyarısını görebiliyoruz.

Microsoft'ta 13 yıl çalışan Steve Clayton, blog'unda "yazı işlerinde çalışmak için" şirketin Redmond, Washington'da bulunan merkezine taşındığını paylaştı.

Clayton, sitenin Microsoft'ta çalışanlar ve geliştirdiği yenilikler hakkında yazılar içereceğini, sadece Microsoft'la kalmayıp diğer yeni teknolojiler, trendler ve hayatımıza olan etkisi hakkında bilgiler de bulanacağını söylüyor.

Microsoft, sitede ele alınacak konular hakkında kullanıcıların fikirlerine açık. Ana sayfada ayrıca Microsoft'un Twitter hesabında paylaştığı öğelerin bir listesini görmek mümküm. Microsoft, sitenin ne zaman kullanıma açılacağı konusundaki sorulara ise şimdilik cevap vermemeyi tercih etti.
 
Üst